O NuStep

NASZA HISTORIA

Przed założeniem NuStep, Dick Sarns, inżynier biomedycyny, zaprojektował i opracował urządzenia medyczne stosowane w chirurgii serca, w tym światowej sławy aparat płucny Sarns. Wiele lat później, gdy pojawiły się badania, które wspierały ćwiczenia dla pacjentów kardiologicznych, Dick przeniósł się na opracowywanie produktów do ćwiczeń rehabilitacji kardiologicznej. Po latach badań i rozwoju Dick i jego syn Steve wprowadzili pierwszego poziomego trenażera. W 1997 roku narodził się NuStep.

POCZĄTEK PRZEDSIĘBIORSTWA

Dick i Norma Sarns zakładają swoją pierwszą firmę, Sarns, Inc. Firma jest pionierem w opracowaniu wiodącej maszyny płucno-sercowej do operacji z pominięciem serca. W 1987 roku Dick i Norma założyli swoją kolejną firmę LifePlus, która skupia się na rehabilitacji chirurgii serca. Zaczynają współpracować z Markiem Hildebrandtem, MS w Exercise Science z University of Michigan. LifePlus wprowadza na rynek swój pierwszy produkt, LP 2000, „rower poziomy, na którym osoba może siedzieć w bezpiecznej, wygodnej pozycji”. Sprzedają około 250 sztuk, co dowodzi, że koncepcja ma potencjał. Tak zaczyna się wprowadzenie firmy do branży fitness / rehabilitacji.

Rehabilitacja Seniorów
Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych
Treningi Fitness
INSPIRUJEMY LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE

Wizja, która kierowała Dickiem i Steve’em prawie 30 lat temu, jest dziś siłą napędową całego zespołu NuStep – pomagając ludziom zrobić ten krok w kierunku zdrowszego, bardziej aktywnego stylu życia. Użytkownicy cross-trainerów NuStep na całym świecie potwierdzają, że nasz sprzęt pomógł im zmienić ich życie. Jesteśmy zaszczyceni i zadowoleni, że możemy pomóc tej międzynarodowej społeczności NuStep.

SZCZEGÓLNY DESIGN, WYJĄTKOWA JAKOŚĆ

Trenażer poziomy NuStep jest przeznaczony dla szerokiej gamy użytkowników, od osób sprawnych fizycznie po osoby z ograniczeniami ruchowymi. NuStep jest marką sprzętu do ćwiczeń dla centrów fizykoterapii, klinik rehabilitacji kardiologicznej, seniorów i ośrodków zdrowia i odnowy biologicznej w całym kraju. Siedziba firmy znajduje się w Ann Arbor w stanie Michigan, gdzie nasze wysokiej jakości poziome trenażery i akcesoria są projektowane, produkowane, montowane i wysyłane na cały świat.