NuStep Seniorzy

KONTAKT

Skontaktuj się z nami bezpośrednio w sprawie NuStep, naszych produktów zamieszczonych na tej stronie internetowej i w jaki sposób możemy Tobie pomóc.

+48 787 803 001

Usuwamy bariery ograniczające bezpieczną aktywność seniorów

Jesteśmy laureatem nagrody International Council on Active Aging Inspire Award

To nie jest wiadomość, że regularne ćwiczenia odgrywają kluczową rolę w zdrowym starzeniu się. Kolejne badania pokazują, że starsi dorośli – od sprawnych do słabych – mogą doświadczyć wielu korzyści fizycznych i psychicznych wynikających z regularnych ćwiczeń.

Pomimo tych przytłaczających dowodów znaczna liczba starszych osób jest siedząca. Wielu niechętnie ćwiczy ze względu na obawy, że upadną, odczują ból lub pogorszą istniejący stan zdrowia.

Wyzwaniem dla specjalistów ds. Zdrowia i dobrego samopoczucia pracujących ze starszymi dorosłymi jest usunięcie tych postrzeganych barier w ćwiczeniach. Trenażery krzyżowe NuStep mogą pomóc w wyeliminowaniu tych barier.

Dostępne i łatwe w użyciu trenażery NuStep zapewniają trening siłowy i trening siłowy całego ciała, które mogą pomóc poprawić siłę, wytrzymałość i ogólną sprawność fizyczną. Nasz adaptacyjny sprzęt umożliwia osobom z ograniczoną ruchliwością, problemami z równowagą lub zaburzeniami poznawczymi uzyskanie aerobiku