Human Care Rollatory

Pomoce na poruszanie się

Human Care oferuje wysokiej jakości walce o ergonomicznych funkcjach i bezpiecznej konstrukcji. Wiemy, że wszyscy nasi użytkownicy są wyjątkowi, a nasze produkty są projektowane z myślą o indywidualnych osobach.

Nasze szerokie portfolio produktów oferuje odpowiednią pomoc potrzebną do prowadzenia aktywnego i niezależnego stylu życia.

 
 
 

Korzyści z rollatorami

Rollator to pomoc w poruszaniu się, która znacznie zwiększa autonomię użytkownika. Rollator pozwala osobom o zmniejszonej sile i równoważyć życie towarzyskie – a także ćwiczenia, poprawiające krążenie krwi i ogólny stan zdrowia. Rollator zapewnia wsparcie i ulgę podczas spaceru – a także służy jako siedzisko, gdy użytkownik potrzebuje odpoczynku.

Umożliwiając użytkownikom samodzielne decydowanie, kiedy wyjść lub towarzysko, rollator znacznie poprawia samoocenę i jakość życia użytkowników. W ten sposób rollator – bezpośrednio i konkretnie – przyczynia się do wzmocnienia zdrowia publicznego, umożliwiając ludziom życie po swojemu.

Dziś nasza oferta obejmuje ponad 30 różnych modeli walców: wewnętrzne, zewnętrzne, wózki, stoły do ​​chodzenia RA – a także szeroką gamę akcesoriów spełniających wszystkie wymagania użytkowników.

TWOJE ŻYCIE. NA SWÓJ SPOSÓB.

Właśnie to oferujemy osobom o ograniczonej sprawności ruchowej od ponad 25 lat. Twoje życie. Na swój sposób. Nasz cel jest prosty. Pracujemy dla naszych użytkowników. Nasze produkty stanowią naturalną część życia każdego, kto może ich potrzebować. Spełnienie tej potrzeby napędza i motywuje nas. Naszą misją jest poprawa jakości opieki i swobody przemieszczania się osób o szczególnych potrzebach. Podnoszenie przez kogoś innego – dosłownie w czyichś rękach – to szczególna sytuacja. Wymaga zaufania, szacunku, dobrego dotyku i bezpieczeństwa zarówno dla użytkownika, jak i opiekuna.

Nasze rozwiązania zapewniają niezawodność, wysoką jakość i innowacyjność. Dzięki niskim wymaganiom konserwacyjnym i wydajnym procedurom instalacji zapewniamy najnowocześniejszą ofertę zarówno dla użytkowników, jak i opiekunów.

W każdym szczególe, w każdym aspekcie, nasze produkty zapewniają to, co obiecują.

Jakość i troska

Human Care stosuje system jakości, który spełnia wymagania ISO 13485: 2003 i 2012.

Użytkownik produktu Human Care to osoba, która jest bardzo pewna jakości i niezawodności produktu. W każdym momencie. Powodem tego jest nasze głębokie zaangażowanie w bezpieczeństwo, jakość i użyteczność.

Po pierwsze, nasze produkty są projektowane i wytwarzane w celu spełnienia wymagań odpowiednich norm ISO, UL, IEC i EN. Po drugie, każdemu specyficznemu produktowi poświęca się dużą uwagę na każdym etapie procesu projektowania. Po trzecie, opracowując nasze produkty, nasz zespół projektowy współpracuje z wiodącymi fizjoterapeutami, tworząc globalne najnowocześniejsze produkty, z których wszystkie mają ten sam ostateczny cel: korzyści i zadowolenia użytkowników. Pozwalając im żyć w najlepszy możliwy sposób. Ich droga.