O Nas

Polrehab

O POLREHAB

Polrehab Sp. z o.o. to Polska firma rodzinna, która od 1993 roku dostarcza produkty do domowej opieki zdrowotnej oraz obiektów publicznych. Działalność naszą pierwotnie rozpoczęliśmy pod nazwą Architector z siedzibą w Warszawie.
 
Od samego początku działalności współpracowaliśmy ze skandynawskimi firmami z branży medycznej i rehabilitacyjnej. W tym czasie reprezentowaliśmy w Polsce szwedzkie firmy RFSU, Arjo, Cibes, Kalea, Besam, etc… co umożliwiło nam przeprowadzenie modernizacji i adaptacji pomieszczeń w kilkuset obiektach w Polsce w ramach programu PFRON “Usuwanie barier architektonicznych “.
Prace wykonywane były w obiektach uzdrowiskowych, w szpitalach, muzeach i wielu innych obiektach publicznych w celu stworzenia dogodnych i dostępnych warunków dla osób niepełnosprawnych w tym osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 
Oferta firmy Polrehab Sp. z o.o. jest wielosegmentowa. Obejmuje zarówno dostawę zaawansowanego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla instytucji medycznych i odbiorców komercyjnych  oraz sprzętu standardowego dla odbiorców indywidualnych. Szczególną uwagę zwracamy na rozwój usług serwisu technicznego w zakresie kompleksowej realizacji robót budowlano-modernizacyjnych w publicznych i prywatnych obiektach ochrony zdrowia. 
 
Jesteśmy preferowanym dostawcą dla szpitali i placówek opiekuńczych. Realizujemy umowy rządowe w ramach wygrywanych przetargów publicznych  oraz realizujemy zlecenia klientów prywatnych.  Nasz ciągły rozwój opiera się na naszej silnej etyce biznesowej i wartościach uczciwości, zaufania i długoterminowych relacji z naszymi klientami, pracownikami służby zdrowia i dostawcami.
Nasza szeroka i innowacyjna oferta produktów jest pozyskiwana lokalnie i globalnie, aby zaspokoić szczególne potrzeby wszystkich Polaków, niezależnie od tego, czy są one proste czy złożone.

Nasze Wartości

NASI PARTNERZY

Współpracujemy z renomowanymi producentami urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych

DOSTĘPNOŚĆ

Serwis Techniczny wykonuje prace w zakresie modernizacji, adaptacji oraz instalacji urządzeń

REHABILITACJA

Profesjonalny sprzęt i urządzenia do rehabilitacji kardiologicznej, sportowej i geriatrycznej

POLMEDICA

Program w zakresie budowy i prowadzenia detalicznych sklepów medycznych w Polsce

E-COMMERCE

Internetowa platforma sprzedaży. Platforma obsługuje własny sklep oraz sklepy partnerskie

PLATFORMA B2B

Naszym Kontrahentom oferujemy pełne wsparcie techniczne i pomoc kompetentnych doradców